LIDÉ‎ > ‎

Helena Kosková

Jméno a příjmení: 
Helena Kosková

Motto: „Když krájíš sýrtak krájíš sýr.“ – argentinské přísloví

Kontakt: heladaa@gmail.com

Tematické oblasti, které ráda lektoruji: Komunitní rozvoj, facilitace skupinových procesů, dobrovolnictví, udržitelný život, hlubinná ekologie, Council – kruhy otevřené komunikace, Cesta hrdiny, přechodové rituály, lektorské dovednosti, neformální vzdělávání.

Cílové skupiny, se kterými pracuji: Skupiny a komunity, pracovníci s mládeží, pedagogičtí a sociální pracovníci, mladí lidé, dobrovolníci.

Vzdělání: Formální (VŠ) - Sociologie a sociální politika, Sociální práce se zaměřením na komunikaci a aplikovanou psychoterapii.

Neformální – výcviky a kurzy: lektorské dovednosti v oblasti neformálního vzdělávání, facilitace Councilu, koučink, práce se změněnými stavy vědomí a přechodové rituály, psychoterapeutický výcvik Pesso Boyden System Psychomotor, krizová intervence.

V Jakých jazycích mohu školit: 
čeština, angličtina

Lokalita působení (kde jsem schopna školit):
ČR, Evropa, ideálně v přírodě.

Další informace: V současné době mé srdce pracovně tepe pro rozvoj společenství a komunit (www.ucimesepribehy.cz), pro rozvoj Councilu v České republice (www.council.cz), pro vzdělávací aktivity zaměřené na práci v/s přírodou (www.naturalspirit.cz) a pro zahradnictví.