Webinář, který obohatí váš všední život i práci. Umět se ptát à la koučovací otázky pro každý den

publikováno 4. 9. 2023

Září je měsíc nových začátků a příležitostí. Jednu takovou pro vás máme! Ray Bradbury jednou řekl: „Život jsou otázky, ne odpovědi.“ Ale jak se naučit položit tu správnou otázku? Jaký vliv mají otázky na náš život, jak nám mohou pomoci v učení, seberozvoji nebo naší práci? To zjistíte na webináři 19. září od 17:30 do 19:30 s lektorkou Jolanou Dočkalovou.

Obsah webináře

  • Seznámíte se s různými typy otázek a jejich funkcí v komunikaci.
  • Dozvíte se, jak otázky ovlivňují naše emoce i vztahy. 
  • Zjistíte, jak mohou dotazy posílit týmovou spolupráci a přispět k efektivnějšímu vedení lidí. 
  • Objevíte otázky, které pomáhají při výchově. 
  • Prozkoumáte, jak účinně pracovat s otázkami ve vzdělávání.

“Nemusíte být zkušený kouč, aby se vám tohle všechno podařilo. Představím vše, co potřebujete, abyste mohli*y začít formulovat otázky, které obohatí váš život a práci, i když nemáte koučovací kurz nebo výcvik,” doplňuje lektorka Jolana Dočkalová. Webinář je určen pro všechny, kteří*é se chtějí seznámit s jedním z nástrojů koučování – otázkami – a vyzkoušet si s nimi vědomě a cíleně pracovat. Ať už jste zkušený*á profesionál*ka, rodič, učitel*ka nebo úplný*á začátečník*ice, získané dovednosti se vám budou hodit v každé roli.

Cena za webinář

400 Kč. Krátce po registraci obdržíte informace s platebními údaji.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, pište prosím Anežce Dvořákové na email info@anev.cz.

CHCI SE PŘIHLÁSIT

 

 

O lektorce Jolaně Dočkalové

Vzdělávání, hlavně tomu neformálnímu, se v česko-slovenském a evropském kontextu věnuje  20 let. Zaměřuje se na osobnostní a profesní růst mladých lidí, budování kapacit neziskových organizací, škol i sociálních podniků. Při své práci využívá principy neformálního vzdělávání, mentoring a koučování. Vystudovala kulturní a sociální antropologii, prošla řadou metodických školení z oblasti vzdělávání a osobnostního rozvoje, má dokončený tříletý výcvik Gestalt koučinku.

V současné době učí zájemce koučovacímu řemeslu v rámci akreditovaného výcviku Gestalt Essence, pro Teacher Academy školí učitele z celé Evropy ve využívání koučovacího přístupu a mentoringu. Je školitelkou akreditovaných dlouhodobých školení MarkerCS pro pracovníky s mládeží, a Marker do škol, v kterém seznamuje učitele s metodami neformálního vzdělávání a jak jejich potenciál využívat v pedagogické praxi. Je mentorkou na školách a metodičkou projektu Akademie Young Caritas.  Od roku 2020 spolupracuje se sítí inovatinvích škol –  Scioškol na přípravě jejich nové vzdělávací koncepce.

S Jolanou se můžete setkat při individuálním, párovém i týmovém koučinku, a to jak osobně, tak online, neboť má svoji soukromou koučovací praxi. Baví ji učit se, nejlépe vzájemně,  díky svým 3 dětem se jí to daří každý den. Více o Jolaně najdete také na jejím LinkedInu.