Laboratoř neformálního vzdělávání Praha, 11.6.2020

Laboratoř neformálního vzdělávání

11. ČERVNA 2020 od 14:15 v H40

Více o tom, jaká byla Laboratoř v Praze, se dozvíte v této novince.

Níže naleznete informace o programu:

Inspirace, motivace, inovace

Pojďte s námi do laboratoře! Budeme experimentovat, zkoušet, objevovat, improvizovat  a možná i žonglovat. V naší laboratoři sice chybí testovací baňky, pipety i výbušné chemikálie, místo toho vám ale již podruhé nabízíme inspiraci, motivaci a inovaci v oblasti neformálního vzdělávání dětí a mládeže.

  • Naše konference je jazykově variabilní. Chtěli jsme se s vámi podělit o to nejlepší, co jsme na trhu neformálního vzdělávání posbírali. A tak se stalo, že máme workshopy ve třech jazycích češtině, slovenštině a angličtině.
  • Součástí konference bude i náš vymazlený e-learning, který vám pomůže nastavit si vlastní vzdělávací cíle. 
  • V rámci naší mezinárodní spolupráce v projektu Youth Work Quality Focus přineseme ověřený severský pohled na kvalitu práce s mládeží až na váš středoevropský práh. 
  • Již roky máme náš Marker CS – takovou československou akademii neformálního vzdělávání. V posledním roce jsme vylezli z nory neformálního vzdělávání a zjistili, že máme co říct i světu businessu a škol.  
  • Inspirace i na doma. Budete si moci “proe-listovat” náš Slabikář neformálního vzdělávání či si ho za drobný peníz odnést domů v tištěné podobě. 

Koupit vstupenku

PROGRAM: WORKSHOPY NAŽIVO

🕐 14:15 – 15:00
Registrace, seznámení, pro zájemce je připravena komentovaná prohlídka prostor H40.

🕐 15:00 – 15:30
Oficiální zahájení, úvod

🕐 15:30 – 15:45
Pauza, přesuny na jednotlivé workshopy 

🕐 15:45 – 16:45 

🕐 16:45 – 17:00
Pauza, přesuny na jednotlivé workshopy

🕐 17:00 – 18:00

🕐 18:00 – 18:30
Závěr 

🕐 18:30 – 19:00
Volná diskuze, networking

Podívat se můžete i na info o Laboratoři 2019 a přečíst si zkušenosti loňské účastnice.

Laboratoř neformálního vzdělávání se uskuteční za podpory a záštity Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Zajímají vás možnosti partnerství na námi pořádaných mini konferencích a dalších akcích? Neváhejte se nám ozvat na info@anev.cz. Partnerství připravíme na míru vaší organizaci, podle potřeb a možností. Samozřejmostí je zvýhodněné vstupné, logo na veškerých materiálech atd. Těšíme se na spolupráci.

Laboratoř neformálního vzdělávání je pořádána v souladu s aktuálními nařízeními Vlády ČR vztahující se na konání společenských a vzdělávacích akcí. Asociace neformálního vzdělávání se zavazuje při pořádání akce k dodržení souboru hygienických pokynů vydaných MŠMT, pod jehož záštitou se mini konference pořádá.