« Nabízíme

Jak na kompetence srozumitelně

Během dvouhodinového setkání vám naše zkušená lektorka přiblíží tři základní složky týkající se kompetencí: znalost, dovednost a postoj. Jejich aplikaci si vyzkoušíte na konkrétních příkladech. Zkrátka na tomto workshopu se dozvíte, co to vlastně ty všemocné kompetence jsou, jak s nimi pracovat a proč je důležité jim rozumět.

Pro koho je workshop určen? Pro všechny pracovníky s mládeží, školitele, učitele, lektory, ale i pro všechny, kteří se zajímají o svůj seberozvoj a rádi poznávají nové věci. Je vhodný i pro ty, kteří se vzděláváním mladých teprve začínají.

Máte-li zájem se účastnit jako jednotlivec, sledujte náš kalendář akcí či sociální sítě. Tam se dozvíte, jakmile ho budeme znovu pořádat. Chcete-li workshop realizovat v organizaci, ozvěte se nám na info@anev.cz.

Školí:

Monika Novosádová

Práci s mládeží a vzdělávání se věnuje od roku 1997. Ráda kombinuje různé přístupy, od sociální práce přes koučink a psychoterapii k neformálnímu vzdělávání. Provádí organizace i týmy vzdělávacími, rozvojovými i strategickými procesy. Kromě práce s mládeží se dlouhodobě věnuje i rozvoji komunit. Má výcvik v tanečně-pohybové psychoterapii. V současnosti studuje supervizi v sociálních a zdravotnických zařízeních na FHS UK v Praze. Je členkou Asociace neformálního vzdělávání a spoluautorkou několika publikací, např. Slabikáře neformálního vzdělávání. Více o lektorce viz LinkedIn.