« Nabízíme

Sejdeme se na planetě B

To by šlo….kdybychom nějakou měli. Ale nemáme. Takže co s tím? Někteří z nás řeší “environment” a udržitelnost ve své práci už roky. Je ale téměř nemožné se tomuto tématu vyhnout v posledních letech. Filosofický pohled na věc. Data. Letargie a odevzdání versus panika a aktivismus nejhrubšího zrna. A někde uprostřed toho stojí mladí lidé a děti se kterými pracujeme. Ze všeho nejhorší je vždycky strach. Nechci mít strach, chci věřit, že nastupující generace bude mít ty nejlepší podmínky pro vyřešení problémů tohoto světa a chci u toho být s nimi. Výdech. Nádech. Pojďme se na to mrknout. Otevřít společně několik možných úhlů pohledu, probrat praktickou stránku věci a postup při přípravě a realizaci aktivit a to nejdůležitější, nahlédnout na metodologickou část práce s udržitelností.

Máte-li zájem se účastnit jako jednotlivec, sledujte náš kalendář akcí či sociální sítě. Tam se dozvíte, jakmile ho budeme znovu pořádat. Chcete-li workshop realizovat v organizaci, ozvěte se nám na info@anev.cz.

Školí:

Lucie Schubert

Lucie Schubert

Již téměř dvě dekády je aktivní v mezinárodní organizaci International Young Naturefriends. Mnoho let se věnuje produkci a několik posledních té udržitelné, hlavně v rámci agentury M-ocean. Produkčně a facilitačně se podílela od malých akcí na klíč po ty největší v řádu tisícovek účastníků/návštěvníků.  Více na LinkedIn nebo SALTO.