Marker CS

Marker CS

Školení Marker CS je dlouhodobá vzdělávací aktivita pro pracovníky s mládeží, kteří připravují projekty, školení, semináře, či pravidelné aktivity, a chtějí zlepšit jejich kvalitu. Skládá se ze tří pobytových fází a praxe mezi nimi. Školení podpoří účastníky v tom, aby jejich aktivity byly kvalitně připravené, zrealizované a vyhodnocené, pomůže jim získat sebejistotu, utřídit si znalosti a zjistit, kam se dál chtějí ubírat.
Školení je akreditované v rámci Ministerstva ŠVVŠ SR a MŠMT ČR.

Marker CS jsme realizovali poprvé v letech 2014/2015 ve spolupráci se slovenskou organizací Saplinq; podruhé jsme inovovanou verzi tohoto úspěšného školení realizovali v letech 2016/2017 ve spolupráci s naším strategickým partnerem YouthWatch – můžete se podívat na závěrečnou zprávu z projektu, případně si pročíst podrobně zpracovanou zprávu o dopadu projektu.

Spolupráce se slovenskou organizací Youthwatch se velmi osvědčila, a proto jsme se rozhodli v roce 2018 uspořádat školení potřetí. První fáze se konala v březnu, druhá v červnu a třetí fáze školení proběhla v říjnu 2018.

Jedním ze zásadních témat školení je analýza potřeb, ke které jsme pro vás připravili zajímavý článek o tom, “jak na ni” v práci s mládeží. Autorkou je členka školitelského týmu Monika Novosádová. Neváhejte se nám ozvat, máte-li dotazy či prosbu o podporu, rádi poradíme.

Školení je podporováno programem Erasmus+.