Talking YouthWork podcasts

publikováno 26. 9. 2018

Připomínáme všem, kteří stojí o inspiraci a chtějí se dozvědět, co se děje v oblasti práce s mládeží, že náš projekt FutureLabs na svých webových stránkách postupně zveřejňuje zajímavé rozhovory o inovativních metodách a zajímavých přístupech v práci s mládeží.

 

Jednotlivé rozhovory jsou velmi kvalitně zpracovány týmem organizace Team Mais (Lisabon, Portugalsko), ve spolupráci se zástupci finské univerzity Humak, University of Applied Sciences (Helsinky, Finsko).

Jestli vás zajímá, jak to všechno vzniklo, můžete si o projektu přečíst přímo na webu FutureLabs.

 

Takže… zaposlouchejte se a nechejte se inspirovat rozhovory s(e):

  • Nerijus Kriauciunas o propojování digitálního světa s práci s mládeží – další informace a potřebné odkazy na webu FutureLabs.
  • Gergelly Kiss o efektu improvizačního divadla v práci s mladými lidmi – další informace a potřebné odkazy na webu FutureLabs.
  • Stephan Schölzel o využití videoher ke zlepšení sociálních a jiných dovedností – další informace a potřebné odkazy na webu FutureLabs.
  • Ellen Anthoni a Tomášem Peškem o trendech mezi mladými lidmi a možnostech využití tzv. trendwatching – další informace a potřebné odkazy na webu FutureLabs.
  • Gabi Steinprinz, která vám řekne něco o Educational space rooms a jak je využívá při práci s mládeží – další informace a potřebné odkazy na webu FutureLabs.

Celkem plánujeme v projektu zpracovat a zveřejnit 14 rozhovorů. Tak si je nenechte ujít!