Bára Rodi (Bláhová)

Bára Rodi (Bláhová)

“If you don’t have time to bake bread, you don’t have time to live” Satish Kumar

Kontakt: barbora.blahova@gmail.com, +420 777 619 737

Tematické oblasti, které ráda školím: Lektorské dovednosti, dobrovolnictví a specificky práce s dobrovolníky Evropské dobrovolné služby, projektový management, zdravý životní styl, komunikace, spolupráce v týmu, neformální vzdělávání, outdoor, sport jako prostředek pro sociální změnu… A můžu i koučovat:).

Cílové skupiny, se kterými pracuji: Mladí lidé, neziskovky a jejich zaměstnanci, pracovníci s mládeží, EDS dobrovolníci, lektoři, facilitátoři, školitelé a mladí lidé, kteří chtějí napsat a vytvoři projekt.

Vzdělání: Training of trainers, Salto, 2010-2011 English Language Course for Youth Leaders, Dublin, Irsko, Council of Europe Tréninky Synergy Group, Ommen, Holandsko VŠ – Univerzita Palackého v Olomouci, Všeobecné lékařství, 2001-2008

V jakých jazycích mohu školit: angličtina, čeština

Lokalita působení (kde jsem schopna školit): ČR, Evropa, svět! Mám lektorské zkušenosti i z Tanzánie, ted už mě nic nezaskočí 🙂

Další informace: V současnosti mě velmi baví téma přírody jako prostředí, metody i prostředku k učení, nenásilné komunikace a komunikace podle Way of Council a téma přechodových rituálů.