Jak otázkami rozvíjet potenciál mladých lidí?

publikováno 7. 10. 2022

„Život jsou otázky, ne odpovědi,“ říká Ray Bradbury. Jak být v životě plném otázek spokojenější? Univerzální recept neexistuje, vědět o otázkách víc a umět se s nimi cíleně pracovat však může pomoci. Pokud máte chuť si to vyzkoušet, pak se přihlaste na další z workshopů z naší série NEčajů.

Na co se můžete těšit?

  • Seznámíte se s typologií otázek a jakou mají jednotlivé typy funkci v komunikaci
  • Porozumíte, jaký vliv mohou mít otázky na emoce a vztahy
  • Dozvíte se, jak lze využívat vědomou práci s otázkami při spolupráci v týmu či při vedení lidí
  • Zjistíte, jak mohou otázky pomoci při výchově a vzdělávání dětí a při jejich (sebe) rozvoji
  • Vyzkoušíte si, jak formulovat otázky aby obohacovaly život váš i ostatníchJolana Dočkalová

Kdy? 3.11.2022 15:30 – 18:30 v Paláci YMCA, Praha 1 (ano, uvidíme se naživo!)

Workshopem vás provede Jolana Dočkalová, která se dlouhodobě zaměřuje na využívání koučovacího přístupu ve vzdělávání a jeho propojování s principy neformálního vzdělávání. Pracuje s projektovými manažery, pedagogy volného času, pracovníky s mládeží a učiteli, školiteli a začínajícími kouči. Školí, mentoruje a koučuje v ČR i Evropě, věnuje se strategickému rozvoji organizací, osobnímu i profesnímu růstu jednotlivců a budování kapacit týmů. V oblasti neformálního vzdělávání vedla několik ročních výcviků pro kouče v ČR a SK, kteří pracují s dětmi a mládeží v rámci evropských vzdělávacích projektů. Současně seznamuje učitele a pedagogy volného času s koučovacím přístupem a jeho efektivním využívání ve výuce. Je certifikovanou koučkou dle kompetencí International Coaching Federation, aktuálně dokončuje dlouhodobý výcvik pro senior kouče Creative gestalt. Více o lektorce viz LinkedIn či její web.

Vstupenky na workshop si zajistěte přes GoOut, cena je 550 Kč (pro rychlíky jen 490 Kč). Cena je dotována MŠMT.

Workshop je v rozsahu 4 vyučovacích hodin akreditován v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP).

Workshop Vás zajímá, ale nehodí se vám termín? Nebo byste potřebovali on-line variantu? Dejte nám vědět na info@anev.cz. Pokud bude zájem, otevřeme workshop znovu nebo v on-line podobě.