« Nabízíme

Řidičák neformálního vzdělávání

Workshop Řidičák neformálního vzdělávání zahrnuje téma „jak efektivně facilitovat neformálně-vzdělávací proces“. Jak to zařídit, aby vzdělávání mělo správnou míru informací, byl možný přenos do praxe a učení lidi bavilo? Jak ošetřit vzdělávací proces, aby byl bez kotrmelců, měl spád a zapojovali se všichni zúčastnění?

Samotný řidičák za hodinu nezískáte, ale stihnete se seznámit se základními principy a některé z nich si i prakticky vyzkoušet. A jako bonus si odnesete spoustu tipů a zdrojů na další vzdělávání i samostudium v této oblasti.

Pro koho je workshop určen? Pro všechny pracovníky s mládeží, školitele, učitele, lektory, zvídavé rodiče i pro všechny, kteří se zajímají o svůj seberozvoj a rádi poznávají nové věci. Workshop je vhodný i pro lidi, kteří zatím se vzděláváním nepracovali.

 

Školí:

Jolana Dočkalová

Jolana Dočkalová

V neformálním vzdělávání v práci s mládeží působí témeř dvacet let v ČR i Evropě. K podpoře svých klientů využívá koučování, mentoring, vzdělávání. Věnuje se strategickému rozvoji organizací, osobnímu i profesnímu růstu jednotlivců a rozvoji potenciálu týmů. Dlouhodobě se zaměřuje na aplikaci koučovacího přístupu v procesu vzdělávání. Je spoluzakladatelkou ANEV a spoluautorkou publikace Slabikář neformálního vzdělávání. Více na LinkedIn nebo na jejím webu.

 

Máte o workshop či jinou formu podpory od ANEV zájem? Pošlete nám stručnou poptávku, ozveme se!

Poptávám