Laboratoř neformálního vzdělávání

Kategorie: Laboratoř neformálního vzdělávání

Laboratoř neformálního vzdělávání je mini-konference, kterou 1x – 2x do roka pořádá Asociace neformálního vzdělávání. V rámci této akce hojně experimentujeme, zkoušíme, objevujeme, improvizujeme a občas i žonglujeme. V naší Laboratoři sice chybí testovací baňky, pipety i výbušné chemikálie, místo toho ale účastníkům nabízíme inspiraci, motivaci a inovaci v oblasti neformálního vzdělávání dětí a mládeže.

Konference je určená všem, kteří pracují s mladými lidmi. Seznámíte se během ní se zajímavými novinkami i lidmi, připravujeme vždy praktické workshopy o inovativních metodách a přístupech.

Aktuálně plánovaná Laboratoř bude 19. října v Praze. Pro podrobné informace přejděte na novinky.

Podívat se můžete na konkrétní informace o Laboratoři 2019 a Laboratoři 2020 a přečíst si zkušenosti účastníků z minulých let.

Pokud vás účast láká, sledujte novinky na webu www.anev.cz, naše sociální sítě či se zapište do tohoto formuláře, aby vám od nás chodil občasný newsletter.

Laboratoř neformálního vzdělávání se uskutečňuje za podpory a záštity Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Zajímají vás možnosti partnerství na námi pořádaných mini konferencích a dalších akcích? Neváhejte se nám ozvat na info@anev.cz. Partnerství připravíme na míru vaší organizaci, podle potřeb a možností. Samozřejmostí je zvýhodněné vstupné, logo na veškerých materiálech atd. Těšíme se na spolupráci.