Laboratoř neformálního vzdělávání Praha, 11.6.2020

11. ČERVNA 2020 od 14:15 v H40

Více o tom, jaká byla Laboratoř v Praze:

Ti z vás, kteří se 11. června 2020 dostavili do pražského komunitního prostoru H40, vědí, že za sebou máme již druhou mini konferenci věnovanou neformálnímu vzdělávání, naši Laboratoř. Na setkání plné inspirativních workshopů, kontaktů se zajímavými lidmi, novinek a zajímavostí dorazili pracovníci s mládeží, lektoři, koučové, sociální pracovníci, ale i všichni ostatní, kteří se zajímají o neformální vzdělávání a seberozvoj. Ještě jednou děkujeme za vaši účast, za vytvoření příjemné a přátelské atmosféry, za spolupráci na workshopech i za vaši zpětnou vazbu. Náš ANEV tým si první „po karanténní“ setkání opravdu užil a věříme, že jste to měli stejně. Potěšili nás pochvalné komentáře na workshop Adama Jarchovského TěloCIRK aneb cirkus pro všechny i EduScrum Marka Postemy. Pozitivní komentáře jsme dostali i na ostatní workshopy, což nás samozřejmě také těší a žene v naší práci dál.

Níže naleznete informace o programu:

Inspirace, motivace, inovace

Pojďte s námi do laboratoře! Budeme experimentovat, zkoušet, objevovat, improvizovat  a možná i žonglovat. V naší laboratoři sice chybí testovací baňky, pipety i výbušné chemikálie, místo toho vám ale již podruhé nabízíme inspiraci, motivaci a inovaci v oblasti neformálního vzdělávání dětí a mládeže.

  • Naše konference je jazykově variabilní. Chtěli jsme se s vámi podělit o to nejlepší, co jsme na trhu neformálního vzdělávání posbírali. A tak se stalo, že máme workshopy ve třech jazycích češtině, slovenštině a angličtině.
  • Součástí konference bude i náš vymazlený e-learning, který vám pomůže nastavit si vlastní vzdělávací cíle. 
  • V rámci naší mezinárodní spolupráce v projektu Youth Work Quality Focus přineseme ověřený severský pohled na kvalitu práce s mládeží až na váš středoevropský práh. 
  • Již roky máme náš Marker CS – takovou československou akademii neformálního vzdělávání. V posledním roce jsme vylezli z nory neformálního vzdělávání a zjistili, že máme co říct i světu businessu a škol.  
  • Inspirace i na doma. Budete si moci “proe-listovat” náš Slabikář neformálního vzdělávání či si ho za drobný peníz odnést domů v tištěné podobě. 

 

PROGRAM: WORKSHOPY NAŽIVO

🕐 14:15 – 15:00
Registrace, seznámení, pro zájemce je připravena komentovaná prohlídka prostor H40.

🕐 15:00 – 15:30
Oficiální zahájení, úvod

🕐 15:30 – 15:45
Pauza, přesuny na jednotlivé workshopy 

🕐 15:45 – 16:45 

🕐 16:45 – 17:00
Pauza, přesuny na jednotlivé workshopy

🕐 17:00 – 18:00

🕐 18:00 – 18:30
Závěr 

🕐 18:30 – 19:00
Volná diskuze, networking

Podívat se můžete i na info o Laboratoři 2019 a přečíst si zkušenosti loňské účastnice.

Laboratoř neformálního vzdělávání se uskuteční za podpory a záštity Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Zajímají vás možnosti partnerství na námi pořádaných mini konferencích a dalších akcích? Neváhejte se nám ozvat na info@anev.cz. Partnerství připravíme na míru vaší organizaci, podle potřeb a možností. Samozřejmostí je zvýhodněné vstupné, logo na veškerých materiálech atd. Těšíme se na spolupráci.

Laboratoř neformálního vzdělávání je pořádána v souladu s aktuálními nařízeními Vlády ČR vztahující se na konání společenských a vzdělávacích akcí. Asociace neformálního vzdělávání se zavazuje při pořádání akce k dodržení souboru hygienických pokynů vydaných MŠMT, pod jehož záštitou se mini konference pořádá.