Konference

Laboratoř neformálního vzdělávání

5. listopadu 2020 od 14:15 v Brně

Je to jisté, s naší mini konferencí věnované neformálnímu vzdělávání vyrážíme do Brna. Konkrétně se tam na nás můžete těšit 5. listopadu 2020. Pilně pracujeme na tematických workshopech, sbíráme inspiraci a testujeme novinky. Na první listopadové čtvrteční odpoledne si nás zkrátka zakroužkujte ve svých kalendářích. Více informací brzy zveřejníme zde na webu nebo na našich sociálních sítích. Vstupenky budou opět k dostání přes GoOut.

Inspirace, motivace, inovace

Pojďte s námi do laboratoře! Budeme experimentovat, zkoušet, objevovat, improvizovat  a možná i žonglovat. V naší laboratoři sice chybí testovací baňky, pipety i výbušné chemikálie, místo toho vám ale již podruhé nabízíme inspiraci, motivaci a inovaci v oblasti neformálního vzdělávání dětí a mládeže.

 

Podívat se můžete i na info o Laboratoři 2019 a Laboratoři v Praze 2020 a přečíst si zkušenosti  účastnice.

Laboratoř neformálního vzdělávání se uskuteční za podpory a záštity Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Zajímají vás možnosti partnerství na námi pořádaných mini konferencích a dalších akcích? Neváhejte se nám ozvat na info@anev.cz. Partnerství připravíme na míru vaší organizaci, podle potřeb a možností. Samozřejmostí je zvýhodněné vstupné, logo na veškerých materiálech atd. Těšíme se na spolupráci.

Laboratoř neformálního vzdělávání je pořádána v souladu s aktuálními nařízeními Vlády ČR vztahující se na konání společenských a vzdělávacích akcí. Asociace neformálního vzdělávání se zavazuje při pořádání akce k dodržení souboru hygienických pokynů vydaných MŠMT, pod jehož záštitou se mini konference pořádá.