Inspirativní Nečaje

Kategorie: Inspirativní Nečaje

V roce 2018 jsme se rozhodli činnost ANEV rozšířit o dvě semi-pravidelné aktivity na národní úrovni, které nám umožní pracovat s naší komunitou a odbornou veřejností v oblasti neformálního vzdělávání i vzdělávání obecně. Cílem bylo umožnit setkání nadšenců, odborníků a pracovníků s mládeží a přenos našich dovedností, metod, či přístupů, které aplikujeme v praxi a přinášíme ze zahraničí. A tak vznikly NEčaje a NEsnídaně

NEčaje – odpolední “čaj o páté s neformálním vzděláváním”. Krátkoformátové workshopy přináší  ochutnávky konkrétních aktivit (většinou) z oblasti neformálního vzdělávání, případně z oborů či přístupů, v kterých  lze při práci s mládeži  čerpat. Na přípravě a realizaci workshopů se podílí celý tým ANEV. Čas od času přizveme inspirativní hosty, kteří nám s NEčajem pomáhají a přináší nové myšlenky a zkušenosti. Občas NEčaj tvoříme i s našimi kolegy, které jsme vyslali na zkušenou do zahraničí, aby s námi sdíleli poznatky a novinky ze světa. Účast na workshopu je placená, cena se pohybuje kolem 500 Kč. Setkání probíhají na různých místech, v prostorách našich spolupracujících subjektů nebo se propojujeme i online přes Zoom. Počet účastníků bývá limitován (většinou 15 osob).

Připravujeme:

  • Online workshop k eduScrumu, více v novinkách
  • Zopakujeme oblíbený workshop Umět se ptát aneb koučovací otázky pro každý den s Jolanou Dočkalovou
  • Připravujeme také zbrusu nový workshop na základy vývojové psychologie pro pracovnice a pracovníky s mládeží s Monikou Novosádovou.
  • Do konce roku se ještě můžete těšit na workshop ke kompetencím a Bloomově taxonomii.

Uspořádali jsme již:

Pokud vás účast láká, sledujte novinky na webu www.anev.cz, naše sociální sítě, a/nebo se zapište do tohoto formuláře, aby vám od nás chodil občasný newsletter.